HAKKIMIZDA

Aygün Grup 2005 yılında Grand mark hotel adı altında turizm sektöründe faaliyete başlamıştır. 2010 yılında Matiat Tek.Tur.İnş.Kuyum faaliyetebaşlamıştır. Green World Fasion markası ile birlikte tekstil faaliyetlerine başlamıştır. 2012 yılımda Yeşil Dünya adı altında Aygün Cup kartonbardakfabrikası faaliyetlerine başlamıştır.

2017 yılında Matiat Tek.Tur.İnş.Kuyum.Tur.Ltd.Şti. İnşaat faaliyetlerine başlamıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Matiat İnşaat olarak kalite politikamız temelini güvenilir, sağlıklı ve kaliteli karton bardaklar üretimi oluşturmaktadır. Bu politika doğrultusunda hazırlanmış üretim parkurumuzda çalışan deneyimli ekibimiz, hijyen kurallarında asla taviz verilmemektedir.

Doğanın ve insan sağlığının korunması için gösterdiğimiz özeni, ürünlerimizin kaliteli ve uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz. Ürün – hizmet ve fiyat dengesini bir bütün olarak benimsemiş olan Matiat İnşaat, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden sektöründeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Matiat İnşaat olarak misyonumuz, yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile karton bardak sektöründe saygın kuruluşlar arasında yer almaktır. Bu misyon doğrultusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Avrupa standartlarında bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacımızı seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Matiat İnşaat olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurt içi gerekse yurt dışında markamızın bilinirliğini arttırmak,inşaat  sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.