HAKKIMIZDA

2010 Yıılında Matiat Tek.Tur.İnş.Kuyum faaliyete başlamıştır

Greeen World Fashion markası ile birlikte tekstil faaliyetlerine başlamıştır

2012 Yılında Yeşil Dünya adı altında Aygün Cup karton bardak fabrikası faaliyetlerine başlamıştır

2017 Yılında Matiat Tek.Tur.İnş.Kuyum.Tur.Ltd.Şti. İnşaat faaliyetine başlamıştır

2017 yılı itibariyle Matiat İnşaat markası altında faaliyetlerine başlamıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Matiat İnşaat olarak kalite politikamız temelini güvenilir, sağlıklı ve kaliteli karton bardaklar üretimi oluşturmaktadır. Bu politika doğrultusunda hazırlanmış üretim parkurumuzda çalışan deneyimli ekibimiz, hijyen kurallarında asla taviz verilmemektedir.

Doğanın ve insan sağlığının korunması için gösterdiğimiz özeni, ürünlerimizin kaliteli ve uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz. Ürün – hizmet ve fiyat dengesini bir bütün olarak benimsemiş olan Matiat İnşaat, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden sektöründeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Matiat İnşaat olarak misyonumuz, yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile karton bardak sektöründe saygın kuruluşlar arasında yer almaktır. Bu misyon doğrultusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Avrupa standartlarında bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacımızı seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Matiat İnşaat olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurt içi gerekse yurt dışında markamızın bilinirliğini arttırmak,inşaat  sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.